مرداد ۲۵ ۱۳۹۶ ۰دیدگاه
حمل گاوصندوق

امنیت گاوصندوق

این خبر بارها به گوش همه ما خورده است که بارها که سارقین به خانه دستبرد زده و اشیا باارزش را سرقت کرده اند, و این اخبار باعث نگرانی و دلهره ما شده است. اما دلیل این سرقت ها چیست؟ مسلما اولین دلیل سهل انگاری صاحب منزل و عدم رعایت نکات ایمنی مختلف از قبیل عدم استفاده از قفل های ضد سرقت و یا تجهیزاتی از این قبیل, باعث بروز چنین حوادثی میشود, و خب این خطری است که همچنان برای همه ی ما وجود دارد و ما باید آگاهی خود را افزایش داده و در ضمن استفاده از وسایل امن تجهیزات با کیفیت و ضد سرقت استفاده کنیم. یکی از این تجهیزات بسیار مهم در جلوگیری از بروز سرقت, گاوصندوق میباشد. در این مقاله به بررسی ویژگی هایی که باید برای یک گاوصندوق خوب در نظر داشته باشیم, بررسی میکنیم و به دور از نگرانی از حمل گاوصندوق, یک گاوصندوق مطمعن انتخاب میکنیم.

اولین ویژگی یک گاوصندوق دارای امنیت بالا, دارا بودن وزن بالا میباشد. شاید با خودتان بگویید وزن بالا باعث سختی در جابه جایی گاوصندوق میشود, اما دیگر این نگرانی برای حمل گاوصندوق وجود ندارد و شرکت صندوق گستر با ارایه خدمات متفاوت در حمل گاوصندوق این مشکل را برای ما حل کرده است. وزن گاوصندوق باید به گونه ای باشد حمل گاوصندوق به راحتی امکان پذیر نباشد و گاوصندوق هایی با وزن بیش از ۳۰۰ کیلوگرم را میتوان برای منزل های مسکونی تقریبا ایده آل دانست. برای غیر قابل حمل کردن گاوصندوق میتوان کارهای دیگر مانند پیچ کردن آنها به زمین نیز انجام داد, و در کل اطمینان حاصل کرد از اینکه حمل گاوصندوق امکان پذیر نیست.

مورد دیگر از ویژگی یک گاوصندوق خوب فضای داخلی آن است که باید در نظر گرفته شود که به اندازه نیاز خود مدارک, اشیا قیمتی, یا هرچیز دیگر به راحتی درون آن جای گیرد.

مورد دیگر دارا بودن سیستم ضدسرقت میباشد که میتوان گفت از پر اهمیت ترین ویژگی های یک گاوصندوق امن میباشد.

مورد دیگر, جنس گاوصندوق میباشد. اینکه گاوصندوق از چه موادی ساخته شده, جنس ورقه ها, فضای پرشده بین ورقه ها, و مواردی از این قبیل باید به خوبی بررسی شود.

داشتن ضمانت نامه یا بیمه های مختلف از قبیل بیمه آتش سوزی و سرقت از موارد پراهمیت میباشند که در هنگام خرید باید به آنها توجه کرد. همچنین با پیشرفت فناوری سیستم های جدی مثل ارسال پیامک در هنگام بازشدن هم جدیدا به گاوصندوق ها اضافه شده است.

بسیاری از ما به دلیل دشواری حمل گاوصندوق از خرید آن صرفه نظر میکنیم, اما همانطور که گفته شد, شرکت صندوق گستر این مشکل را به طور کلی حل کرده و دیگر هیچ نگرانی از این بابت نیست.

Rating: ۵.۰. From 2 votes.
Please wait...

peymanpirani69

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of