حمل گاوصندوق ها به خصوص حمل گاوصندوق های بزرگ همیشه یکی از دغدغه های دارندگان آن بوده است، طبیعی ایست که باید حمل و نقل بارهای بسیار بزرگ و سنگین را به کاردان آن سپرد.

از آنجا که گاوصندوق ها جزء بارهای بد حمل و سنگین و خطر آفرین به شمار می آیند که البته این موضوع از روی آگاهی بوده و به علت عدم سرقت و حمل توسط سارقین می ­باشد؛ بهترین راه حمل گاوصندوق، سپردن آن به افراد کاردان و خبره است.

مثلا حمل گاوصندوق های خانگی و فروشگاهی، که این صندوق­ها را با  چرخ بار، افراد آموزش دیده خیلی راحت جابجا می کنند.

حمل گاوصندوق خطرهای بسیاری دارد از جمله امکان افتادن روی دست و پا گیر کردن انگشت و یا حتی افتادن آن که غیر از آسیب زدن به پله، سنگ، دیوار و یا کف هست. علاوه براین ، خطر آسیب جسمی هم دارد.

اما حمل گاوصندوق­ های بزرگ کار بسیار سخت تر و خطرناک تری می­باشد. در این حالت حمل گاوصندوق با جرثقیل انجام می­شود و در سطح صاف چندین نفر که مهارت لازم برای جابجایی را دارند به کمک هم صندوق را در محل مورد نظر می­گذارند.

این افراد با هم هماهنگ بوده و اگر کسی از این میان کار خود را درست انجام ندهد خطر زیادی خودش و افراد دیگر را تهدید می کند.وزن بعضی از این گاوصندوق­ ها به چند تن هم می­رسد و در این موارد حمل گاوصندوق کار هر کسی نیست.

گاوصندوق­ های آسانسوری و ویترینی  طلا فروشان و صندوق­ های بزرگ موسسات بانکی و درب­های خزانه جزء این صندوق­ ها می­باشند که حتماً بایستی از افراد متخصص کمک بگیریم.

حمل گاوصندوق ­های خود را به ما بسپارید و خود در آرامش باشید.

Rating: 5.0. From 5 votes.
Please wait...